ONDATRA katamarán

Cena od: do:
Vyhledávání v kategorii:

Proč je katamarán Ondatra lepší než loď?

Jedná se o dvě zásadně odlišná plavidla, mezi kterými je mnoho rozdílů. Katamarán je mnohem snazší řídit. Nemá dno, což znamená, že má nižší odpor proti skluzu než loď. Veslováním lze vyvinout rychlost 6 km/h s minimálním silovým výdajem. Jízdu na katamaránu tak zvládnou i děti. Důležitým rysem katamaránu Ondartra je nastavitelné opěradlo, díky kterému můžete zapomenout na nepohodlí, které prožíváte, když sedíte na lavičce v konvenčním nafukovacím člunu. Na jaře, na podzim i během deštivého léta se do konvenčního člunu snadno dostanou nečistoty a voda, což působí nepříjemnosti při lovu. Následně musí vlastník špínu z lodi umýt. Katamarán Ondatra tyto problémy nemá.

Katamarán je bezpečný a promyšlený.

Válce jsou vyrobené z odolné PVC tkaniny a jsou vzájemně spojeny rámem z tepelně opracovaného hliníku, který zlepšuje pevnost. Rámové díly jsou sestaveny za použití pevných svarů a chráněny práškovou barvou. Šroubové spoje se vyrábějí z nerezové oceli. Na panty jsou použity antistatické podložky. Ve střední části rámu sedadla je pevně uchyceny PVC tkaniny. Ve spodní část rámu se nachází sytící kroužek pro ukotvení lana. Křídly upevněným tašky, které jsou připojeny na držák prutu, sonar a další přídavná zařízení. Opěradlo se nastavuje pomocí popruhů a přezek. Nechybí ani kotevní lano. Vaši pozornost od rybaření tak vůbec nic.

Konstrukce je jednoduchá a uspořádaná

Naznačuje, co vše je potřeba provést, aby byl katamarán připraven pro použití. Katamarán stačí vybalit z tašky a roztáhnout. Přesvědčte se, jak je to snadné díky videu „Představení katamaranu Ondatra“.

 


Stránky: | 1 |

 ONDATRA rybářský katamarán

   ONDATRA katamarán

-17.5% 19 990,00 Kč
16 500,00 Kč

Lehký, skládací a pohodlný KATAMARÁN ONDATRA pozvedne Váš způsob rybaření na jinou úroveň.

  skladem
Stránky: | 1 |